O nás

 
 

Náš autoservis byl založen v roce 1990 a zařadil se tak mezi první soukromé autodílny se základním vybavením v regionu. V nelehkých podmínkách začátků podnikání a tak jak přibývaly zakázky a zvyšovaly se nároky zákazníků jsme dále postupně investovali do kvalitních zařízení a technologií pro diagnostiku motorů, měření geometrie, klempířské a lakýrnické práce a vybavení pro pneuservis.

Nyní poskytujeme kompletní spektrum služeb oprav všech typů vozů a dodáme Vám jakýkoliv náhradní díl dle Vašeho přání, jak originální tak z druhovýroby.

V případě poruchy nebo havárie na cestách je Vám k dispozici naše NON-STOP odtahová a asistenční služba. Vaše auto naložíme hydraulickou rukou bez dalšího poškození i z těžko přístupných míst. Vyřídíme za Vás pojistnou událost a po dobu opravy je samozřejmostí možnost poskytnutí náhradního vozu. Připravíme Vaše vozidlo na STK, kontrolu na STK a emise vyřídíme za Vás.

Od založení prošlo naším autoservisem mnoho spokojených zákazníků. Při naší práci  uplatňujeme naše letité a bohaté zkušenosti, práci a veškeré naše služby provádíme profesionálně a kvalitně, proto se k nám naši zákazníci rádi vracejí a novým klientů dávají naše doporučení.

Budeme rádi, když se k našim spokojeným zákazníkům připojíte i Vy.

 

O nás